Pracownia psychologiczna SOWA


OPIS

Bycie dobrym kierowcą nie oznacza tylko opanowania sposobów obsługi samochodu i znajomości jego poszczególnych elementów oraz przepisów drogowych. Ważne jest także zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. To dlatego tak istotne jest wykonywanie odpowiednich badań.

W pracowni psychologicznej Sowa wykonuje się podstawowe, jak i bardziej zaawansowane badania dla kierowców z Lublina i okolic. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem pojazdów mechanicznych, jak i doświadczeni zawodowcy, którzy muszą mieć wykonywane cykliczne badania uprawniające do przewożenia towaru lub ludzi. Zdarza się, że badania muszą wykonać także osoby, które z różnych powodów straciły uprawnienia do kierowania samochodem.

Odpowiadając na potrzeby i zainteresowanie klientów w ośrodku, na życzenie udostępniono możliwość przeprowadzenia badania w języku obcym, po angielsku, rosyjsku lub ukraińsku. Korzystają z niej zazwyczaj właściciele firm zatrudniający pracowników ze wschodu.

Data dodania: 2020-06-02

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


yv design

Wrocław

LEDelektronik - hurtownia elektroniczna

Wrocław

JUWI Remont

Wrocław