HS MEDICAL POLAND


OPIS

Publiczny Dostęp do Defibrylacji to ogólnopolski program, który ma na celu edukację społeczeństwa. Głównym założeniem programu jest tworzenie w miejscach publicznych oznakowanych punktów z typową apteczką pierwszej pomocy. Ale nie tylko. W takich miejscach powinny znaleźć się też zewnętrzne automatyczne defibrylatory AED. Ograniczy to liczbę zgonów z powodu nagłego zatrzymania akcji serca.

Patronem akcji jest firma HS Medical. Firma od lat dostarcza defibrylatory AED do różnych firm i instytucji. Włącza się też w różne akcje i programy profilaktyczne. Działania takie mają zachęcać ludzi do udzielania pierwszej pomocy.

Organizowane są też lekcje pokazowe w szkołach i na kursach pierwszej pomocy. Na takich zajęciach pomocny jest defibrylator AED szkoleniowy. Treningowe urządzenie AED prawie nie różni się od automatycznego defibrylatora AED. W zestawie treningowym jest pilot ułatwiający instruktorowi zdalną obsługę urządzenia. Są też wgrane specjalne scenariusze treningowe. Dzięki temu kursanci mogą ćwiczyć w realistycznych warunkach.

Data dodania: 2019-10-12

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Fabeton

Katowice

P.H. BAU-TEC

Częstochowa