P.U.H. Import-Export "TRUCK"


OPIS

Istnieje kilka sposobów na to, by samochód zyskał na funkcjonalności, a jednym z nich jest zakup monitorów samochodowych. Najczęściej są one wykorzystywane w formie odbiorników sygnału pochodzącego z kamery cofania lub też odbiorników video dla odtwarzaczy DVD. Monitory tego typu mogą być umieszczane w osłonie przeciwsłonecznej, montowane na suficie lub też zakładane bezpośrednio na zagłówki. Część kierowców decyduje się także na umieszczenie ich w tapicerce. Niezależnie od tego, gdzie zamontowany zostanie monitor, warto zadbać o to, by pochodził on ze sprawdzonego źródła. Jednym z nich jest sklep, znajdujący się na stronie truck-tychy.pl.

W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można monitor samochodowy, który otwiera się po naciśnięciu niewielkiego przycisku znajdującego się na obudowie. Wszystkie monitory stworzone zostały przy użyciu nowoczesnych i zaawansowanych technologii, jak również wysokiej klasy komponentów, co ma bezpośrednie przełożenie na wysoki komfort użytkowania. Ponadto, artykuły te mają dwa niezależne wejścia wideo oraz możliwość podłączenia odtwarzacza DVD i kamery.

Data dodania: 2019-05-06

Opinia  • Użytkownik erantede dodał komentarz 2019-09-18 15:23:42
  • Ten sklep motoryzacyjny to dobry dostawca części i akcesoriów, nie tylko dla klientów z Tych, ale również spoza nich, gdyż oferują sprzedaż online.
  • Ocena 5

Z OKOLICY


Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Fabeton

Katowice

P.H. BAU-TEC

Częstochowa