SANKRA


OPIS

Jednym z najważniejszych elementów podczas produkcji i znakowania ubrań są metki. Te niepozorne produkty nadają znacznie większego prestiżu, dzięki czemu sprzedawane artykuły uzyskują wymiar o wiele wyższej jakości. Takie wszywki wykorzystuje się nie tylko w nowo uszytych ubraniach, ale też w odzieży z katalogu. Można je umieszczać wewnątrz ubrań, ale też na ich wierzchu, w zależności od potrzeb danego klienta. Ich produkcją i sprzedażą zajmuje się przedsiębiorstwo Sankra, oferujące wysokiej jakości metki, dostępne w atrakcyjnej cenowo ofercie.

Na klientów czekają między innymi żakardowe metki do ubrań, charakteryzujące się wysoką trwałością oraz elegancją. Bez problemu odwzorowują one nawet najmniejsze elementy, dlatego też idealnie nadają się do umieszczenia nazwy firmy lub logotypu. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem, są metki flexowe, wgrzewane bezpośrednio na odzież przy użyciu bardzo wysokiej temperatury. Produkt ten jest całkowicie gładki w dotyku, co oznacza, że nie będzie miał wpływu na komfort noszenia ubrań.

Data dodania: 2019-04-14

Opinia  • Użytkownik whitebird980 dodał komentarz 2020-10-30 14:08:35
  • Metki odzieżowe w wydaniu firmy SANKRA to przede wszystkim najwyższa jakość. Ponadto mają korzystne ceny na swoje produkty.
  • Ocena 3

Z OKOLICY


wyprawkowy

Brzeziny

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

Łódź

Xfelgi.pl

Poniatów