F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


OPIS

Każdy kto miał do czynienia z prowadzeniem sklepu wie doskonale, że oprócz uczciwych klientów zdarzają się także ci mniej uczciwi. Co tu dużo mówić są to złodzieje, którzy czekają na okazję, kiedy będzie można zabrać towar bez płacenia. Dlatego też właściciela sklepów montują w swoich obiektach różne zabezpieczenia. Jednym z najtańszych, a zarazem najbardziej skutecznych rozwiązań są punkty obserwacyjne w postaci luster. Więcej o takich lustrach można przeczytać na Probox.pl.

Lustra sklepowe można montować w miejscach, które są mniej uczęszczane przez klientów, a zatem są potencjalnie miejscem, gdzie łatwiej można towar ukraść. Dzięki szerokiemu polu widzenia lustro również to miejsce eksponuje. Do dyspozycji klientów są lustra o różnym rozmiarze i o różnym kształcie co pozwala dopasować produkt do bieżących potrzeb. 

Data dodania: 2018-10-28

Opinia  • Użytkownik icachomi dodał komentarz 2019-06-04 13:11:07
  • Według mnie oferta Probox to przede wszystkim wysokiej jakości wyposażanie dla sklepów czy lokali gastronomicznych. Ich oferta przemawia do mnie również korzystną ceną. :)
  • Ocena 3

Z OKOLICY


SOLID HALE Sp. z o.o.

Młochów

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa