360STUDIOS - Studio Filmowe


OPIS

Każdy, kto chce skutecznie się promować, czy to producent określonych artykułów, czy dostawca usług, czy na przykład kandydujący w wyborach polityk, musi postawić na reklamę telewizyjną. Medium to ma ogromny zasięg, więc emitowane w nim reklamy są niezwykle istotnym elementem kampanii promocyjnej, bez którego w dzisiejszych czasach nie można się obyć. Dźwięk i obraz przemawiają do odbiorców mocniej niż cokolwiek innego, a przy tym jest to najlepszy sposób, by dać się zapamiętać, zarówno za pomocą wygłaszanego tekstu, jak i pokazywanych obrazów.

By skorzystać z możliwości, jakie daje ten rodzaj promocji, trzeba nakręcić dobre spoty reklamowe. W Poznaniu działa firma 360studios mająca duże doświadczenie w realizowaniu takich form, mogąca wypromować tym sposobem każdego, kto tego pragnie. Jej filmy są dopracowane w każdym detalu i mocno przemawiają do odbiorców.

Data dodania: 2018-11-06

Opinia  • Użytkownik obuth dodał komentarz 2019-06-06 12:24:52
  • Jedno trzeba przyznać, że w 360STUDIOS wiedzą, jak podejść to tworzenia spotów reklamowych. To pasjonaci w branży, wiedzą jak ogarnąć temat, tak by klient był usatysfakcjonowany. :)
  • Ocena 5

Z OKOLICY


Food Leader

Brodowo

Poznań Detox

Poznań

Kartop

Chodzież