Apteka Urtica


OPIS

Apteka internetowa Urtica jest jedną z firm, które poświęcają się dystrybucji szeroko pojętych leków homeopatycznych oraz preparatów i kosmetyków, skierowanych do osób, które cechuje większa od standardowej wrażliwość skóry.

W ofercie tego dystrybutora znajdziemy także szereg suplementów diety, powstających głównie na bazie naturalnych wyciągów z roślin leczniczych. Pełna propozycja, jaką przygotowała dla potencjalnych klientów ta firma, to kompleksowa odpowiedź na typowe potrzeby klientów.

Leki homeopatyczne, jakie oferuje ta apteka to zasadniczo, nieco alternatywny sposób na zdrowie. Na rozbudowanej, lecz łatwej w nawigacji oraz przejrzystej witrynie tego dystrybutora, można szybko znaleźć specyfik, który jest nam aktualnie potrzebny. Firma od samego początku swojej działalności postawiła na właśnie ten segment farmakologii – czyli homeopatię.

Data dodania: 2018-06-12

Opinia  • Użytkownik mashea dodał komentarz 2019-03-12 15:28:39
  • Myślę, że w leczeniu warto wspomagać się homeopatią. Dobre leki tego typu możemy znaleźć właśnie w tej aptece, gdzie robię zakupy, jak tylko mam potrzebę.
  • Ocena 3

Z OKOLICY


Euroschola.eu

Biestrzynnik

HSI Sp. z o.o.

Opole