Angel Beds


OPIS

Na stronie internetowej angelbeds.pl można zakupić porządne, niepowtarzalne posłanie dla psa. Firma ma w asortymencie legowiska różnej wielkości oraz oferuje możliwość personalizacji produktu, klient może dodać imię pupila lub innego typu krótki napis oraz wybrać czcionkę.

Podczas produkcji artykułów przedsiębiorstwo wykorzystuje dobrej jakości tkaniny tapicerskie imitujące zamsz, futerko lub skórę. Posłanie bez problemu można rozebrać na części, dzięki czemu jego czyszczenie jest o wiele łatwiejsze. Artykuł nadaje się do prania w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Warto dodać, że wnętrze materaca zostało wypełnione kulkami silikonowymi, które zapobiegają rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów oraz nie tracą formy nawet po długim czasie intensywnego użytkowania. Asortyment obejmuje także posłania przeznaczone dla kotów, koce, poduszki i ręczniki.

Warto wybrać sklep, który oferuje najlepsze legowiska dla psa w atrakcyjnych cenach. Firma jest terminowa i gwarantuje zgodność produktu z opisem.

Data dodania: 2022-03-03

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


AKP PROGRESS Spółka z o.o.

Nowa Sól

Denticus

Zielona Góra

Henimax

Gubin